Regulamin

Regulamin rezerwacji i pobytu

Regulamin dotyczący rezerwacji i pobytu w budynkach:

Pod Orlicą, Straszny Dwór, Stokłos, Apartamenty Zieleniec

 1. Rezerwacje przyjmujemy telefonicznie oraz e-mailem.
 2. Rezerwację dokonuje się na osobę , ewentualnie firmę, która będzie dokonywaćpłatności.
 3. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu uzgodnionego zadatku za pobyt na konto ośrodka. Jednocześnie wpłata zadatku i tym samym dokonanie skutecznej rezerwacji oznacza akceptację warunków rezerwacji określonych w niniejszym regulaminie przez osobę dokonującą rezerwacji.
 4. Potwierdzona rezerwacja i następnie niewykorzystanie całości pobytu zgodnie z rezerwacją obciąża Gościa w 80 %wartości usługi noclegowej(nocleg ześniadaniem)niewykorzystanej.
 5. Zadatek należy wpłacić do 3 dni od momentu rezerwacji lub w terminie uzgodnionym z recepcją.
 6. Niewpłacenie zadatku w uzgodnionym terminie powoduje automatyczne anulowanie rezerwacji.
 7. Zadatek jest bezzwrotny.
 8. Pozostała kwota do zapłaty płatna gotówką w dniu przyjazdu.
 9. Niestawienie się Gościa w ośrodku do godziny 6 rano dnia następnego(przyjazd na drugi dzień)jest równoznaczne z rezygnacją z pobytu(chyba, że Gośćpowiadomił wcześniej recepcję-dotyczy rezerwacji z przedpłatą).
 10. Niestawienie się Gościa do godziny 18:00 w dniu rozpoczęcia pobytu jest równoznaczne z anulowaniem rezerwacji i możliwością wynajęcia pokoju innemu Gościowi (dla rezerwacji bez przedpłaty) o ile nie ustalono inaczej.
 11. W pensjonacie obowiązuje zakaz palenia.
 12. Pensjonat zobowiązany jest do pobierania opłaty klimatycznej , którą przekazuje na rzecz Urzędu Miejskiego w Dusznikach Zdroju - kwoty zgodnie z treścią aktualnej uchwały Rady Miasta.
 13. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 06:00.
 14. Osoby niezameldowane proszone są o opuszczenie budynku przed 23:00. 15.Dzieci oraz osoby małoletnie nie mogą same pozostawać w budynku bez opiekunów.
 15. Prosimy o ekologiczne gospodarowanie wodą, segregację śmieci oraz wyłącznie światła oraz tv w czasie nieobecności.
 16. Nie odpowiadamy za rzeczy wartościowe, pieniądze, pozostawione w pokojach – w budynku znajduje się sejf w którym można nieodpłatnie zdeponować w/w rzeczy. 
 17. Przed dokonaniem rezerwacji chętnie odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. 19.Wpłacając zadatek akceptują Państwo warunki pobytu w naszym pensjonacie- nie uwzględniamy roszczeń dotyczących rozmiaru pokoju , skosów i piętra na którym pokój się znajduje itp.
 18. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu.

Życzymy miłego pobytu