Często zadawane pytania

Początkującym rekomendujemy spróbowanie obu dyscyplin. Wtedy będziecie mogli zadecydować co sprawia wam więcej frajdy!

Rozmiar buta dobierze nasz przeszkolony zespół, który stawia jako priorytet Wasze bezpieczeństwo i komfort w trakcie wypożyczenia. 
Rozmiar buta w zależności od firmy może minimalnie różnić się od butów, których używacie na co dzień. Nasi Klienci mają możliwość przymierzenia butów z kilku wiodących na rynku marek, celem porównania komfortu przed wypożyczeniem. 

W przypadku początkujących dobieramy wysokość nart na podstawie wysokości klatki piersiowej (u kobiet) oraz podbródka (u mężczyzn). U osób średniozaawansowanych narty dobieramy do wysokości podbródka (u kobiet) i nosa (u mężczyzn). Dla osób zaawansowanych narty dobieramy według własnych doświadczeń, stylu jazdy oraz indywidualnych preferencji. 

Początkującym zalecamy narty All Round lub All Mountain. Cechują się one promieniem skrętu 13-18m oraz dużą elastycznością. W przypadku narciarzy średniozaawansowanych i zaawansowanych wybór nart powinien być adekwatny do stylu jazdy. Nasz zespół pomoże wybrać odpowiedni sprzęt 

W Polsce obowiązkowo w kasku muszą jeździć osoby do 16 roku życia. Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo zalecamy jazdę w kasku wszystkim, niezależnie od wieku.

Po wielu latach na rynku jesteśmy przeświadczeni o tym, że jakość wypożyczalni jest mierzona poprzez różnorodność sprzętu, częstotliwość serwisowania oraz wykwalifikowany personel. Od 20 lat dokładamy wszelkich starań, aby każda minuta na stoku z naszym sprzętem była dla Was przyjemnością. Jednym z naszych atutów jest także odległość wypożyczalni od stoku, znajdujemy się 50m od stoków Mieszko. Należymy do sieci WinterGroup, podmiotu zrzeszającego wypożyczalnie wyróżniające się aktywnością, pozytywnym nastawieniem do zmian oraz doświadczeniem w branży.